Продукція > LEAGUER > RT11J220M0611F
RT11J220M0611F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
22uF 63V 6.3x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp; pitch 5.0mm RT11J220M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 22/63/6x11tA
кількість в упаковці: 1500 шт
на замовлення 700 шт:
Написати відгук
22uF 63V 6.3x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp; pitch 5.0mm RT11J220M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 22/63/6x11tA, кількість в упаковці: 1500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11J220M0611F Виробник : LEAGUER 22uF 63V 6.3x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp; pitch 5.0mm RT11J220M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 22/63/6x11tA