Продукція > LEAGUER > RT11V101M0611
RT11V101M0611 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 35V 6x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=2.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11V101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor K
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 156000 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
100uF 35V 6x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=2.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11V101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor K, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11V101M0611 Виробник : LEAGUER 100uF 35V 6x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=2.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11V101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor K
Кількість Ціна