Продукція > RALTRON ELECTRONICS > RT3215-32.768-7-TR-NS2
RT3215-32.768-7-TR-NS2
RT3215-32.768-7-TR-NS2 Raltron Electronics
RT3215-32.768-7-TR-NS2.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT3215-32.768-7-TR-NS2 RT3215-32.768-7-TR-NS2 Виробник : Raltron Electronics RT3215-32.768-7-TR-NS2.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz