Продукція > RALTRON > RT3215-32.768-9-TR
RT3215-32.768-9-TR
RT3215-32.768-9-TR RALTRON
info-q00.032%20%203.2x1.5%20r%2010ppm.pdf
Виробник: RALTRON
Код виробника: RT3215-32.768-9-TR RoHS 9pF +-20ppm -40?85°C +/-20ppm Dimension: SMD 3,2x1,5x0.9mm, RALTRON: RT3215-32.768-9-TR FC-135R 32.7680KA-AC3 FC-135 32.7680KA-AC0 FC-135 32.7680KA-AC3 Quartz
кількість в упаковці: 3000 шт
на замовлення 1800 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RALTRON - RT3215-32.768-9-TR - Quarz, RT3215 Series, 32.768 kHz, 20 ppm, 9 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, Quarzfrequenz: 32.768kHz, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 1.5mm, Belastungskapazität: 9pF, Produktpalette: RT3215 Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT3215-32.768-9-TR RT3215-32.768-9-TR Виробник : RALTRON 3929470.pdf Description: RALTRON - RT3215-32.768-9-TR - Quarz, RT3215 Series, 32.768 kHz, 20 ppm, 9 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
Quarzfrequenz: 32.768kHz
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 1.5mm
Belastungskapazität: 9pF
Produktpalette: RT3215 Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
Quarzfrequenz: 32.768kHz
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 9pF
Produktpalette: RT3215 Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 27
RT3215-32.768-9-TR Виробник : RALTRON RT3215-32.768-9-TR.pdf 9pF +-20ppm -40?85°C +/-20ppm Dimension: SMD 3,2x1,5x0.9mm, RALTRON: RT3215-32.768-9-TR FC-135R 32.7680KA-AC3 FC-135 32.7680KA-AC0 FC-135 32.7680KA-AC3 RT3215-32.768-9-TR Q00.032 3.2x1.5 9pF RAL
кількість в упаковці: 100 шт
RT3215-32.768-9-TR Виробник : Raltron 929rt3215-32.768-9-tr.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 65000Ohm 2-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RT3215-32.768-9-TR RT3215-32.768-9-TR Виробник : Raltron Electronics RT3215-32.768-9-TR.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5)
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz