RT33LF24
RT33LF24 TE Connectivity
eng_ds_rt1_inrush_4.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 2460 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук