RT424A12
RT424A12 TE Connectivity
engdsrt2bistable5.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 780 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - SCHRACK - RT424A12 - Leistungsrelais, DPDT, 12 VDC, 8 A, RT2 Series, Durchsteckmontage, Bistabile Einzelspule, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, UL, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Einzelspule, Kontaktmaterial: Silber-Nickel, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 8A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 360ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: RT2 Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT424A12 RT424A12 Виробник : TE CONNECTIVITY - SCHRACK 2262443.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SCHRACK - RT424A12 - Leistungsrelais, DPDT, 12 VDC, 8 A, RT2 Series, Durchsteckmontage, Bistabile Einzelspule
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Bistabile Einzelspule
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 8A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 360ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: RT2 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 424 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RT424A12 RT424A12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-4-1393243-6.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -10°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 14.2 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 3200VA
RT424A12 RT424A12 Виробник : TE Connectivity / Schrack ENG_DS_RT2_bistable_4.pdf General Purpose Relays RELAY DPDT-Latching 8A 12VDC
на замовлення 958 шт:
RT424A12
+1
RT424A12
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Schrack rt424a12-datasheet.pdf Реле
Тип реле: Мініатюрне
Опис: Тип контактів: 2C; Uкотушки: 12VDC; Iкомутації: 8A; Rкотушки: 360 Ohm. одна обмотка
Габарити: 29x15,7x12,7 mm
Напруга котушки: 12 VDC
Струм макс.: 8 A
Конфігурація контактів: DPDT(2C)
Напруга перемикання: 250 VAC; 30 VDC
товару немає в наявності
RT424A12 RT424A12 Виробник : TE Connectivity engdsrt2bistable5.pdf Power Relay 12VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
товару немає в наявності
RT424A12 Виробник : Tyco product-4-1393243-6.datasheet.pdf Код виробника: 4-1393243-6 RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт