RT424F24.
RT424F24. TE Connectivity
eng_ds_rt2_bistable_2.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 8A DPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
на замовлення 1 шт:
Написати відгук