RT73F1J110RBTD
RT73F1J110RBTD TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
4427323.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RT73F1J110RBTD - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 110 ohm, ± 0.1%, 200 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 200mW
isCanonical: N
Widerstand: 110ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RT73F1J110RBTD - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 110 ohm, ± 0.1%, 200 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 200mW, Widerstandstyp: Hohe Genauigkeit, isCanonical: Y, Widerstand: 110ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RT73 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT73F1J110RBTD RT73F1J110RBTD Виробник : TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY 4427323.pdf Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RT73F1J110RBTD - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 110 ohm, ± 0.1%, 200 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstandstyp: Hohe Genauigkeit
isCanonical: Y
Widerstand: 110ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RT73 Series
Nennspannung: 100V
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
RT73F1J110RBTD RT73F1J110RBTD Виробник : TE Connectivity / Holsworthy Thick Film Resistors - SMD RT 1J 0.2W 110R 0.1% 25PPM 5K RL