RT73F2A51K1BTD
RT73F2A51K1BTD TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
4427323.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RT73F2A51K1BTD - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 51.1 kohm, ± 0.1%, 250 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 250mW
isCanonical: N
Widerstand: 51.1kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Nennspannung: 150V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RT73F2A51K1BTD - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 51.1 kohm, ± 0.1%, 250 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Hohe Genauigkeit, isCanonical: Y, Widerstand: 51.1kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RT73 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 150V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT73F2A51K1BTD RT73F2A51K1BTD Виробник : TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY 4427323.pdf Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RT73F2A51K1BTD - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 51.1 kohm, ± 0.1%, 250 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Hohe Genauigkeit
isCanonical: Y
Widerstand: 51.1kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RT73 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 150V
Produktbreite: 1.25mm