RT73F2B110KBTD
RT73F2B110KBTD TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
4427323.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RT73F2B110KBTD - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 110 kohm, ± 0.1%, 330 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 330mW
isCanonical: N
Widerstand: 110kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RT73F2B110KBTD - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 110 kohm, ± 0.1%, 330 mW, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 330mW, Widerstandstyp: Hohe Genauigkeit, isCanonical: Y, Widerstand: 110kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RT73 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT73F2B110KBTD RT73F2B110KBTD Виробник : TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY 4427323.pdf Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RT73F2B110KBTD - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 110 kohm, ± 0.1%, 330 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 330mW
Widerstandstyp: Hohe Genauigkeit
isCanonical: Y
Widerstand: 110kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RT73 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Produktbreite: 1.6mm