RT8122-10-6M0
RT8122-10-6M0 TE Connectivity / Schaffner
099A730081530B98811C0151444DE5DA735C12FC6DE58F3562E1768CEF5B62B0.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 10A 6mH 2-Wire Horz PCB Mounting
на замовлення 132 шт:
Написати відгук
Description: CMC 6MH 10A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Height (Max): 1.339" (34.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 425V, Current Rating (Max): 10A, DC Resistance (DCR) (Max): 16mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 6 mH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8122-10-6M0 RT8122-10-6M0 Виробник : TE Connectivity Schaffner RTSeries.pdf Description: CMC 6MH 10A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Height (Max): 1.339" (34.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 425V
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 16mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 6 mH @ 100 kHz
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RT8122-10-6M0 RT8122-10-6M0 Виробник : Schaffner rtseries.pdf Common Mode Chokes Dual 6000uH 100kHz 10A 0.016Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 12
товару немає в наявності