RT8122-16-4M0
RT8122-16-4M0 TE Connectivity Schaffner
RTSeries.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 4MH 16A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Height (Max): 1.299" (33.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 425V
Current Rating (Max): 16A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 4 mH @ 100 kHz
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4MH 16A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Height (Max): 1.299" (33.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 425V, Current Rating (Max): 16A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 4 mH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8122-16-4M0 RT8122-16-4M0 Виробник : Schaffner rtseries.pdf Common Mode Chokes Dual 4000uH 100kHz 16A 10mOhm DCR Thru-Hole
на замовлення 60 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RT8122-16-4M0 RT8122-16-4M0 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RT_series-3001048.pdf Common Mode Chokes / Filters 16A 4mH 2-Wire Horz PCB Mounting