Продукція > SCHAFFNER > RT8122-20-3M0
RT8122-20-3M0
RT8122-20-3M0 Schaffner
Schaffner_datasheet_RT_series-3001048.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 20A 3mH 2-Wire Horz PCB Mounting
на замовлення 51 шт:
Написати відгук
Description: CMC 3MH 20A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.244" Dia (57.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Height (Max): 1.457" (37.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 425V, Current Rating (Max): 20A, DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3 mH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8122-20-3M0 RT8122-20-3M0 Виробник : TE Connectivity Schaffner RTSeries.pdf Description: CMC 3MH 20A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.244" Dia (57.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Height (Max): 1.457" (37.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 425V
Current Rating (Max): 20A
DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3 mH @ 100 kHz
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85363090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 188 шт:
Мінімальне замовлення: 5
RT8122-20-3M0 RT8122-20-3M0 Виробник : Schaffner rtseries.pdf Common Mode Chokes Dual 3000uH 100kHz 20A 7mOhm DCR Thru-Hole
товару немає в наявності