RT8132-16-3M0
RT8132-16-3M0 TE Connectivity Schaffner
RTSeries.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 3MH 16A 3LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 6 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.244" Dia (57.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Height (Max): 1.457" (37.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Current Rating (Max): 16A
DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3 mH @ 100 kHz
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: CMC 3MH 16A 3LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 6 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.244" Dia (57.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Height (Max): 1.457" (37.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Current Rating (Max): 16A, DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3 mH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 119 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RT8132-16-3M0 RT8132-16-3M0 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 099A730081530B98811C0151444DE5DA735C12FC6DE58F3562E1768CEF5B62B0.pdf Common Mode Chokes / Filters 16A 3mH 3-Wire Horz PCB Mounting