RT8132-20-2M5
RT8132-20-2M5 Schaffner EMC Inc.
RTSeries.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 2.5MH 20A 3LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 6 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.244" Dia (57.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Height (Max): 1.457" (37.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Current Rating (Max): 20A
DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.5 mH @ 100 kHz
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.5MH 20A 3LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 6 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.244" Dia (57.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Height (Max): 1.457" (37.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Current Rating (Max): 20A, DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.5 mH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8132-20-2M5 RT8132-20-2M5 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 2609076.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RT8132-20-2M5 - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, 2.5mH, 20A, Baureihe RT
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.5mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 20A
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: RT Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 58 шт:
Кількість Ціна
RT8132-20-2M5 RT8132-20-2M5 Виробник : Schaffner RTSeries-3001048.pdf Common Mode Chokes / Filters 20A 2.5mH 3-Wire Horz PCB Mounting