RT8521-25-17M3
RT8521-25-17M3 TE Connectivity / Schaffner
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters Common-Mode Choke 25A 17.3mH vert 1ph/DC Nano Core
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RT8521-25-17M3, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.165" L x 1.417" W (55.00mm x 36.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.165" (55.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 425V, Current Rating (Max): 25A, DC Resistance (DCR) (Max): 4.6mOhm, Inductance @ Frequency: 17.3 mH @ 100 kHz.
Інші пропозиції RT8521-25-17M3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.165" L x 1.417" W (55.00mm x 36.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.165" (55.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 425V
Current Rating (Max): 25A
DC Resistance (DCR) (Max): 4.6mOhm
Inductance @ Frequency: 17.3 mH @ 100 kHz