RT8532-8-4M8
RT8532-8-4M8 TE Connectivity Schaffner
RTSeries.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 4.8MH 8A 3LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 6 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.732" L x 1.260" W (44.00mm x 32.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Height (Max): 1.850" (47.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Current Rating (Max): 8A
DC Resistance (DCR) (Max): 17mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 4.8 mH @ 100 kHz
на замовлення 31 шт:
Написати відгук
Description: CMC 4.8MH 8A 3LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 6 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.732" L x 1.260" W (44.00mm x 32.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Height (Max): 1.850" (47.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Current Rating (Max): 8A, DC Resistance (DCR) (Max): 17mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 4.8 mH @ 100 kHz.
Інші пропозиції RT8532-8-4M8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8532-8-4M8 RT8532-8-4M8 Виробник : Schaffner engdsrtseriesferritea4.pdf Common Mode Chokes Triple 4800uH 10kHz 8A 0.017Ohm DCR Thru-Hole
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RT8532-8-4M8 RT8532-8-4M8 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RT_series-3001048.pdf Common Mode Chokes / Filters 8A 4.8mH 3-Wire Vert PCB Mounting