RT8532-85-0M2
RT8532-85-0M2 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: RT8532-85-0M2
Packaging: Box
Package / Case: Vertical, 6 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.795" L x 1.811" W (71.00mm x 46.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 6
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.913" (74.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Current Rating (Max): 85A
DC Resistance (DCR) (Max): 0.5mOhm
Inductance @ Frequency: 200 µH @ 100 kHz
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: RT8532-85-0M2, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 6 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.795" L x 1.811" W (71.00mm x 46.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 6, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.913" (74.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Current Rating (Max): 85A, DC Resistance (DCR) (Max): 0.5mOhm, Inductance @ Frequency: 200 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8532-85-0M2 RT8532-85-0M2 Виробник : TE Connectivity / Schaffner DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RT_Series_Ferrite&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=824051-SF Common Mode Chokes / Filters Common-Mode Choke 85A 0.2mH vert 3ph Ferrite Core