Продукція > LEAGUER > RTE1A102M0814F
RTE1A102M0814F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
1000uF 10V 105°C 8x14mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1A102M0814F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL1000/10tA
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 231 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
1000uF 10V 105°C 8x14mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1A102M0814F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL1000/10tA, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTE1A102M0814F Виробник : LEAGUER 1000uF 10V 105°C 8x14mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1A102M0814F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL1000/10tA