Продукція > LEAGUER > RTE1A471M0812F
RTE1A471M0812F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 10V 105°C 8x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1A471M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 470/10tA
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 7850 шт:
Написати відгук
470uF 10V 105°C 8x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1A471M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 470/10tA, кількість в упаковці: 1000 шт.