Продукція > LEAGUER > RTE1E101M0611
RTE1E101M0611 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 25V 105°C 6.3x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 2.0mm   RTE1E101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 100/25t
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 15975 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
100uF 25V 105°C 6.3x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 2.0mm   RTE1E101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 100/25t, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTE1E101M0611 Виробник : LEAGUER 100uF 25V 105°C 6.3x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 2.0mm   RTE1E101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 100/25t