Продукція > LEAGUER > RTE1E101M0611F
RTE1E101M0611F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 25V 105°C 6.3x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.Temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 2.5mm   RTE1E101M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 100/25tA
кількість в упаковці: 1500 шт
на замовлення 48000 шт:
Написати відгук
100uF 25V 105°C 6.3x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.Temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 2.5mm   RTE1E101M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 100/25tA, кількість в упаковці: 1500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTE1E101M0611F Виробник : LEAGUER 100uF 25V 105°C 6.3x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.Temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 2.5mm   RTE1E101M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 100/25tA
Кількість Ціна