Продукція > LEAGUER > RTE1E221M0812F
RTE1E221M0812F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
220uF 25V 105°C 8x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1E221M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 220/25tA
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 822 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
220uF 25V 105°C 8x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1E221M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 220/25tA, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTE1E221M0812F Виробник : LEAGUER 220uF 25V 105°C 8x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1E221M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 220/25tA