Продукція > LEAGUER > RTE1E222M1325
RTE1E222M1325 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
2200uF 25V 105°C 13x25mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 5.0mm   RTE1E222M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL2200/25t
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
2200uF 25V 105°C 13x25mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 5.0mm   RTE1E222M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL2200/25t, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTE1E222M1325 Виробник : LEAGUER 2200uF 25V 105°C 13x25mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 5.0mm   RTE1E222M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL2200/25t
на замовлення 1500 шт:
Кількість Ціна