Продукція > LEAGUER > RTE1E471M0816F
RTE1E471M0816F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 25V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1E471M0816F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 470/25tA
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 4220 шт:
Написати відгук
470uF 25V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 3.5mm   RTE1E471M0816F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 470/25tA, кількість в упаковці: 1000 шт.