Продукція > LEAGUER > RTE1J100M0511
RTE1J100M0511 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
10uF 63V 105C 5x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 2.5mm   RTE1J100M0511 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 10/63t
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 23966 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
10uF 63V 105C 5x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 2.5mm   RTE1J100M0511 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 10/63t, кількість в упаковці: 1000 шт.