RTL80A125V1M9 CW Industries
CRTL-series-lighted-single-pole-rocker-switches.pdf
Виробник: CW Industries
RTL80A125V1M9
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROCKER SPDT 20A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A (AC), 14A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPDT, Switch Function: Mom-Off-Mom, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Illumination Type, Color: Neon, Red, Illumination Voltage (Nominal): 125 VAC, Actuator Type: Flat - Illuminated, Approval Agency: CSA, UL, VDE, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.43mm x 22.35mm, Color - Actuator/Cap: Red, Actuator Marking: O -, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 14 V.
Інші пропозиції RTL80A125V1M9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTL80A125V1M9 RTL80A125V1M9 Виробник : Oslo Switch CRTL-series-lighted-single-pole-rocker-switches.pdf Description: SWITCH ROCKER SPDT 20A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A (AC), 14A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPDT
Switch Function: Mom-Off-Mom
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Illumination Type, Color: Neon, Red
Illumination Voltage (Nominal): 125 VAC
Actuator Type: Flat - Illuminated
Approval Agency: CSA, UL, VDE
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.43mm x 22.35mm
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: O -
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 14 V
товару немає в наявності
RTL80A125V1M9 Виробник : CW Industries CWIndustries_10182023_RTL111A125V1C9.pdf Rocker Switches SP RKR LIGHTED 125V BLK/RED