RTM-10HB-CHROM
Код товару: 44936
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Світлодіоди > Лінзи, тримачі, оправлення для світлодіодів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RTM-10HB-CHROM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTM-10HB-CHROM RTM-10HB-CHROM Держатель светодиода, D1=15,8mm, D2=13,7mm, D3=13,2mm, H=13mm, d=10mm Група товару: Тримачі для світлодіодів та СОВ Од. вим: шт