Продукція > VISHAY > RTO020F10R00FTE3
RTO020F10R00FTE3
RTO020F10R00FTE3 Vishay
rto20.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 10 Ohm 1% 20W ±150ppm/°C Molded TO-220 RDL Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SFERNICE FIXED RESISTORS, Packaging: Tube, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±1%, Features: Non-Inductive, Package / Case: TO-220-2, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.398" L x 0.177" W (10.10mm x 4.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm), Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTO020F10R00FTE3 Виробник : Vishay Sfernice rto20.pdf Description: SFERNICE FIXED RESISTORS
Packaging: Tube
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±1%
Features: Non-Inductive
Package / Case: TO-220-2
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.398" L x 0.177" W (10.10mm x 4.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.606" (15.40mm)
Resistance: 10 Ohms
товару немає в наявності
RTO020F10R00FTE3 RTO020F10R00FTE3 Виробник : Vishay / Sfernice rto20.pdf Thick Film Resistors - Through Hole RTO 20 F 10U 1% TU50 e3