Продукція > VISHAY > RTOP100VR100JB
RTOP100VR100JB
RTOP100VR100JB VISHAY
VISH-S-A0014148121-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - RTOP100VR100JB - Widerstand, 0.1 ohm, RTOP, 100 W, ± 5%, Schraubbar, 1.5 kV
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 12.6
rohsCompliant: Y-EX
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 100
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 0.1
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Schraubbar
Temperaturkoeffizient: ± 300ppm/°C
Produktlänge: 38
euEccn: NLR
Produktpalette: RTOP
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125
Produktbreite: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RTOP100VR100JB - Widerstand, 0.1 ohm, RTOP, 100 W, ± 5%, Schraubbar, 1.5 kV, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 12.6, rohsCompliant: Y-EX, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 100, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 0.1, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Schraubbar, Temperaturkoeffizient: ± 300ppm/°C, Produktlänge: 38, euEccn: NLR, Produktpalette: RTOP, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125, Produktbreite: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Інші пропозиції RTOP100VR100JB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTOP100VR100JB Виробник : Vishay Sfernice Description: SFERNICE FIXED RESISTORS
товару немає в наявності
RTOP100VR100JB RTOP100VR100JB Виробник : Vishay / Sfernice Planar Resistors - Chassis Mount 100W .1ohm 5%