Продукція > RALTRON ELECTRONICS > RTX-104AF333-S-40.000-TR
RTX-104AF333-S-40.000-TR
RTX-104AF333-S-40.000-TR Raltron Electronics
RTX-104AF333-S-40.000-TR.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 40MHZ 3.3V CLP SNW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 928 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 40MHZ 3.3V CLP SNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTX-104AF333-S-40.000-TR RTX-104AF333-S-40.000-TR Виробник : Raltron Electronics RTX-104AF333-S-40.000-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 40MHZ 3.3V CLP SNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 40 MHz