Продукція > RALTRON ELECTRONICS > RTX-104CD31-S-25.000-TR
RTX-104CD31-S-25.000-TR
RTX-104CD31-S-25.000-TR Raltron Electronics
RTX-104CD31-S-25.000-TR.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 25MHZ 1.8V CLP SNW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1.5ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 874 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 25MHZ 1.8V CLP SNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±1.5ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTX-104CD31-S-25.000-TR RTX-104CD31-S-25.000-TR Виробник : Raltron Electronics RTX-104CD31-S-25.000-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 25MHZ 1.8V CLP SNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: TCXO
Frequency Stability: ±1.5ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Frequency Stability: ±1.5ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 25 MHz