Продукція > RALTRON ELECTRONICS > RTX-2016AD333-S-26.000-TR
RTX-2016AD333-S-26.000-TR
RTX-2016AD333-S-26.000-TR Raltron Electronics
RTX-2016AD333-S-26.000-TR.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTX-2016AD333-S-26.000-TR RTX-2016AD333-S-26.000-TR Виробник : Raltron Electronics RTX-2016AD333-S-26.000-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SNW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 26 MHz