Продукція > RALTRON ELECTRONICS > RTX-2016AF3F-S-32.000-TR
RTX-2016AF3F-S-32.000-TR
RTX-2016AF3F-S-32.000-TR Raltron Electronics
RTX-2016AF3F-S-32.000-TR.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 32MHZ CLP SNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Frequency: 32 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 32MHZ CLP SNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Frequency: 32 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTX-2016AF3F-S-32.000-TR RTX-2016AF3F-S-32.000-TR Виробник : Raltron Electronics RTX-2016AF3F-S-32.000-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 32MHZ CLP SNW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: TCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Current - Supply (Max): 2mA
Part Status: Active
Frequency: 32 MHz