Продукція > RALTRON ELECTRONICS > RTXE-104ED333-C-30.000-TR
RTXE-104ED333-C-30.000-TR
RTXE-104ED333-C-30.000-TR Raltron Electronics
RTXE-104ED333-C-30.000-TR.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 30MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 5.5mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 30 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 30MHZ 3.3V HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 5.5mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 30 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTXE-104ED333-C-30.000-TR RTXE-104ED333-C-30.000-TR Виробник : Raltron Electronics RTXE-104ED333-C-30.000-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 30MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: TCXO
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 5.5mA
Part Status: Active
Frequency: 30 MHz