Продукція > LEAGUER > RTZ1E101M0611
RTZ1E101M0611 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 25V 105°C 6.3x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 5000h at 105°C temp=20000h at 85°C pitch 2.5mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1E101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor KE
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
100uF 25V 105°C 6.3x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 5000h at 105°C temp=20000h at 85°C pitch 2.5mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1E101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor KE, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTZ1E101M0611 Виробник : LEAGUER 100uF 25V 105°C 6.3x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 5000h at 105°C temp=20000h at 85°C pitch 2.5mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1E101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor KE
Кількість Ціна