Продукція > LEAGUER > RTZ1E471M0816
RTZ1E471M0816 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 25V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 10000h at 105°C temp=40000h at 85°C p= 5.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1E471M0816 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR 4
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 371 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
470uF 25V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 10000h at 105°C temp=40000h at 85°C p= 5.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1E471M0816 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR 4, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTZ1E471M0816 Виробник : LEAGUER 470uF 25V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 10000h at 105°C temp=40000h at 85°C p= 5.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1E471M0816 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR 4