Продукція > LEAGUER > RTZ1V221M0816
RTZ1V221M0816 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
220uF 35V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 5000h at 105°C temp=20000h at 85°C pitch 3.5mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1V221M0816 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 287 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
220uF 35V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 5000h at 105°C temp=20000h at 85°C pitch 3.5mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1V221M0816 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTZ1V221M0816 Виробник : LEAGUER 220uF 35V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 5000h at 105°C temp=20000h at 85°C pitch 3.5mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1V221M0816 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна