Продукція > LEAGUER > RTZ1V471M1016
RTZ1V471M1016 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 35V 105°C 10x20mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 10000h at 105°C temp=40000h at 85°C p= 5.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1V471M1016 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR
кількість в упаковці: 250 шт
на замовлення 11 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
470uF 35V 105°C 10x20mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 10000h at 105°C temp=40000h at 85°C p= 5.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1V471M1016 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR , кількість в упаковці: 250 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTZ1V471M1016 Виробник : LEAGUER 470uF 35V 105°C 10x20mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 10000h at 105°C temp=40000h at 85°C p= 5.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1V471M1016 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR
на замовлення 4000 шт:
Кількість Ціна