Продукція > LEAGUER > RTZ1V471M1016F
RTZ1V471M1016F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 35V 105°C 10x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp-40?105°C load life min 10000h at 105°C temp=40000h at 85°C taped 5.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1V471M1016F LEAGUER Electrolytic capacitor KE
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
470uF 35V 105°C 10x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp-40?105°C load life min 10000h at 105°C temp=40000h at 85°C taped 5.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1V471M1016F LEAGUER Electrolytic capacitor KE, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTZ1V471M1016F Виробник : LEAGUER 470uF 35V 105°C 10x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp-40?105°C load life min 10000h at 105°C temp=40000h at 85°C taped 5.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1V471M1016F LEAGUER Electrolytic capacitor KE
на замовлення 247 шт:
Кількість Ціна