RUT3216FR270CS
RUT3216FR270CS Samsung Electro-Mechanics
Chip_Resistor.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: RES 0.27 OHM 1% 1/3W 1206
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 270 MOhms
Написати відгук
Description: RES 0.27 OHM 1% 1/3W 1206, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 270 MOhms.
Інші пропозиції RUT3216FR270CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RUT3216FR270CS RUT3216FR270CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Resistor.pdf Description: RES 0.27 OHM 1% 1/3W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 270 MOhms