Продукція > SAMSUNG > RUT3216FR330CS
RUT3216FR330CS Samsung
Samsung_CHIP_RESISTOR_Catalog.pdf
Виробник: Samsung
Чіп-резистор smd, R = 0,33 Ом, Точ, % = 1, Р, Вт = 0,25, ТКО, ppm/°C = 150, Типор-р = 1206, Тексп, °С = -55...+155,... Група товару: Резистори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 5000 шт
Написати відгук
Description: RES 0.33 OHM 1% 1/3W 1206, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 330 mOhms.
Інші пропозиції RUT3216FR330CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RUT3216FR330CS RUT3216FR330CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Resistor.pdf Description: RES 0.33 OHM 1% 1/3W 1206
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 330 mOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 330 mOhms