RUT6432FR220CS
RUT6432FR220CS Samsung Electro-Mechanics
chip_resistor_catalog.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±150ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.22 OHM 1% 1W 2512, Packaging: Cut Tape (CT), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 220 mOhms.
Інші пропозиції RUT6432FR220CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RUT6432FR220CS RUT6432FR220CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Resistor.pdf Description: RES 0.22 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 220 mOhms