Продукція > TELTONIKA > RUTX14000000
RUTX14000000
RUTX14000000 Teltonika
rutx14-datasheet-v12.pdf
Виробник: Teltonika
Description: RUTX14 EUROPE, THE MIDDLE EAST,
Packaging: Box
Features: IP30
Function: Router
Frequency: 400MHz ~ 2.483GHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.575GHz ~ 1.602GHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.905GHz