Продукція > VISHAY > RV1206E2001FBT
RV1206E2001FBT
RV1206E2001FBT Vishay
rv.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 2K Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RV1206E2001FBT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV1206E2001FBT RV1206E2001FBT Виробник : Vishay rv.pdf Res Thin Film 1206 2K Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R