Продукція > IDEC > RV1H-G-D24
RV1H-G-D24
RV1H-G-D24 IDEC
idec_corporation_idec-s-a0001024284-1-1774437.pdf
Виробник: IDEC
Industrial Relays RV 6mm Relay SPDT 24VDC
на замовлення 519 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RV1H-G-D24 IDEC
Description: IDEC - RV1H-G-D24 - RELAY, SPDT, 250VAC, 6A, tariffCode: 85364190, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Kontaktspannung V AC: 250V, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV1H-G-D24 RV1H-G-D24 Виробник : IDEC 1781099.pdf Description: IDEC - RV1H-G-D24 - RELAY, SPDT, 250VAC, 6A
tariffCode: 85364190
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kontaktspannung V AC: 250V
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 1293 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RV1H-G-D24 Виробник : IDEC Corporation Electromechanical Relay 24VDC 2.27KOhm 6A SPDT(28x5x15)mm Socket General Purpose Relay