Продукція > IDEC > RV2H-2G-D18-C1D2
RV2H-2G-D18-C1D2
RV2H-2G-D18-C1D2 IDEC
RV8H-2_1_Datasheet_CA.pdf
Виробник: IDEC
Industrial Relays 14mm Relay DPDT 18VDC C1D2
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV2H-2G-D18-C1D2 RV2H-2G-D18-C1D2 Виробник : IDEC RV8H-2_1_Datasheet_CA.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 18V