Продукція > SCHAFFNER > RV8540-50-S02
RV8540-50-S02
RV8540-50-S02 Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540-3314073.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 50A, 0.2mH, Vertical
на замовлення 89 шт:
Написати відгук
Description: RV COMMON MODE CHOKE, MNZN, FOUR, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 2.579" (65.50mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 50A, DC Resistance (DCR) (Max): 1mOhm, Inductance @ Frequency: 120 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8540-50-S02 RV8540-50-S02 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 3971280.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RV8540-50-S02 - Drossel, Gleichtaktdrossel, Baureihe RV8540, 50A, 120µH, Durchsteckmontage
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivität: 120µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 50A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: RV8540 Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 2.579" (65.50mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 50A
DC Resistance (DCR) (Max): 1mOhm
Inductance @ Frequency: 120 µH @ 100 kHz