Продукція > SCHAFFNER > RV8540-50-S16
RV8540-50-S16
RV8540-50-S16 Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540-3314073.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 50A, 0.1mH, Vertical
на замовлення 35 шт:
Написати відгук
Description: RV COMMON MODE CHOKE, MNZN, FOUR, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.362" L x 1.063" W (60.00mm x 27.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 2.350" (59.70mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 50A, DC Resistance (DCR) (Max): 0.8mOhm, Inductance @ Frequency: 30 µH @ 100 kHz.
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.362" L x 1.063" W (60.00mm x 27.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 2.350" (59.70mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 50A
DC Resistance (DCR) (Max): 0.8mOhm
Inductance @ Frequency: 30 µH @ 100 kHz