RV8541-16-S02
RV8541-16-S02 SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
3971281.pdf
Виробник: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RV8541-16-S02 - Drossel, Gleichtaktdrossel, Baureihe RV8541, 16A, 1.61mH, Durchsteckmontage
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.61mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 16A
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: RV8541 Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 1.61MH 16A 4LN THROUGH HOLE, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.579" (65.50mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 16A, DC Resistance (DCR) (Max): 6.9mOhm, Inductance @ Frequency: 1.61 mH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RV8541-16-S02 RV8541-16-S02 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_RV8141_and_RV8541.pdf Description: CMC 1.61MH 16A 4LN THROUGH HOLE
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.579" (65.50mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 16A
DC Resistance (DCR) (Max): 6.9mOhm
Inductance @ Frequency: 1.61 mH @ 100 kHz